محل تبلیغات شما
http://cizn.comxa.com/up/80ebff16ccaa.jpg

به اس ام اسی که از جانب وایمکس ایرانسل بر فرق سر من نازل شده دقت بفرمایید دوستان گل:
کاربرگر گرامی
شما خط مشی استفاده منصفانه (!) از سرویس وایمکس را رعایت نکرده اید، در نظر داشته باشید در صورت ادامه این روند، سرویس شمابه ضریب اشتراک بالاتری تغییر خواهد یافت.»

در نظر داشته باشید که من نادون، اینترنت نامحدود» ماهیانه از ایرانسل خریداری کردما!

حالا به گزیده ای از مکالمه من با اپراتور ایرانسل توجه کنید:

اپراتور: اگر این اس ام اس ها رو جدی نگیرید سرعت اینترنت شما کم میشه یا حتی از امتیاز (نعمت!) داشتن اینترنت نامحدود (!) محروم می شید!
من: اِه.! مگه نامحدود نیست؟
اپراتور: چرا. ولی این به اون معنا نیست که هرقدر دلتون خواست دانلود کنید!
من: مگه من چی کار کردم؟ یعنی نامحدوده ولی محدوده؟
اپراتور: نه! به اون معنی هم نیست آقای محترم!
من: خوب شما بگید چقدر دانلود کنم!؟
اپراتور: به ما نگفتن! شرکت خودش تشخیص می ده چقد دانلود کنین شما!
من: خوب شرکت دوست داره من چقدر کمتر دانلود کنم؟ اینو که دیگه می دونین!
اپراتور:بله، اما اجازه نداریم بگیم ما!!!
من: پس من از کجا بدونم؟
اپراتور: شما خودتون خوب می دونین چقدر دانلود کردین!!! ( با لحنی که انگار جنایت کردم)
من: خوب من نامحدود خریدم که بیشتر دانلود کنم دیگه.
اپراتور: باشه.!!! (با خشم) شما خیلی حجم دانلودتون بالاس آقا!!!
من: آخه من که اینترنت حجمی نخریدم!
اپراتور: بله ولی شرکت می تونه به جای شما به سه نفر دیگه که کم مصرفترن اینترنت بفروشه!
من: آخه این که نمیشه، شما دارید با توجه به یه مقدار مجهول که نه خودتون می دونین نه من، می گین کمتر مصرف کن!
اپراتور: اصن برید تو سایت بخونین منصفانه» یعنی چی.
من: تو کدوم سایت؟
اپراتور: تو سایت ایرانسل دیگه! اصن سرچ کنید تو گوگل!
من: بله. ممنون.!
اپراتور: خواهش می کنم، سوال دیگه ای ندارید؟
من: جان.؟ آها! نه خیلی ممنونم.
اپراتور: ( اینبار با لحن بسیار مهربون!) لطفا قطع نکنید و در نظرسنجی ما شرکت کنید.!
من: (با چشمای کاسه خون) چشم.!
(و ایشون وصل کردن به سیستم نظرسنجی رایانه ای!)
سیستم: کد کارشناس ما عبارت بود از (---). اگر رضایت دارید عدد فلان را وارد کنید.!

بعد از مکالمه، یه سری زدم به صفحه خط مشی استفاده منصفانه از خدمات وایمکس ایرانسل»!!!
نوشته بود:
استفاده نامناسب از خدمات اینترنت عبارتست از هر نوع استفاده‌ای که بنا بر تشخیص ایرانسل و طبق مفاد قرارداد (بند ۱/۳۵) نا متعارف بوده و یا بر شبکه ایرانسل و یا استفاده سایر مشتریان و دسترسی آنها تأثیر منفی داشته باشد.

رفتم بند ۳۵-۱ رو پیدا کردم. نوشته بود:
خط مشی استفاده منصفانه عبارت است از خط مشی مشروح در قرارداد حاضر که حاکم بر تمامی مشترکین خدمات شبکه میباشد.

بعد مشروح(!) رو پیدا کردم:
(بند۱۳-۱۱) استفاده بیش از حد یا افزایش بار شبکه یا هرگونه فعالیتی که ممکن است منجر به ایجاد اختلال در عملکرد شبکه شود.

اما (حتی تو قرارداد هم) خبری از یک مقدار معلوم نبود.
در واقع خیلی رسمی فرمودن: کششششششک!!!
یعنی: ما هر وقت بخوایم تشخیص می دیم تو چی کار بکنی و چی کار نکنی!
یعنی: ما گردن کلفتیم و با چلوندن جیب و روان شما بر قطر گردن خود پیوسته می افزاییم!
یعنی: داداش! کلات پس معرکه س!
یعنی: اینجا بی صاحابه!
یعنی: پولتو می خوریم یه آبم روش!
یعنی: دو دو تا نمیشه چهاتا! میشه اونی که ما می گیم!
یعنی: تو این خر تو خری مام ازت می کنیم مثه بقیه!
یعنی: ما شارلاتانیم اما چون پشتمون به کوه گرمه اینترنت محدود نامحدود» یا نامحدود محدود» رو به داخل پاچه گشاد شما شهروند محترم وارد می نماییم! آبم از آب ت نمی خوره!
یعنی: شرف نداریم اما جا پامون خوب سفته!
یعنی: اصن تو می دونی ایرانسل پشتش کیه کوته فکر؟
یعنی: همینه که هَه!
یعنی: بخور بخوره آقا جون! می تونیم می خوریم!!!
یعنی: دندت نرم که شهروند ایرانی هستی بیشعور محترم!
یعنی: بالاترین مرجع رسیدگی به شکایات شما در خصوص ی های انجام شده توسط ما همون اپراتور گند اخلاق دلسوز خودمونه، همونکه جوری از منافع ما دفاع می کنه که انگار از طفولیت، ما جای مامانش منصفانه بهش شیر خشک نامحدود» دادیم!
یعنی: هُششش! شهروند گرامی ساده لوح! بی زحمت گمشو تو مستراح، درم ببند، جلو کاشیا اعتراض کن که خوبم بپیچه صدات تو سوراخ سمبه ها!
یعنی: انقد زور بزن تا جر بخوره تخم چشات، هموطن خام!

عاشق این شعارشونم:
لحظه هاتو شارژ کن!»

معرفی سایت برتر شمع خودرو

قطعنامه اتحادیه بین‌المللی مخابرات درباره پارازیت‌های ماهواره‌ای

سرویسی که نامحدود هست ولی نیست!

یعنی ,اپراتور ,تو ,ایرانسل ,اینترنت ,دانلود ,خط مشی ,من خوب ,چی کار ,مشی استفاده ,استفاده منصفانه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Richard's receptions Daniel's collection فروش انواع قرص های چاقی و لاغری بزرگان مدیریت و داستان های مدیریتی گاه نوشت درج آگهی شما در 120 سایت تجاری | تبلیغات | بازاریابی میس اف گلبوچت | چت گلبو | اسماچت | گلبوچت اصلی | گلبو | ادرس اصلی گلبوچت| بارباراچت | فرزین چت | چتروم فرزین | اسماچت تور دبی – تور آنتالیا|نوروز 99 | تور استانبول|پرواز اطلس جت نت++